Baskı

baskisonrasi2

Baskı öncesi

Müşterilerimizle birebir iletişim kurmak bizim için önceliklidir. Gerek mevcut müşterilerimizle gerek yeni müşterilerimizle bir araya gelerek mevcut ihtiyaçlarını belirleriz.

Teknik anlamda en ekonomik, faydalı ve hızlı çözümler için verdiğimiz danışmanlık sonrası basılacak işler netleştirilir ve onaylanmasıyla, baskı öncesi işlemler başlatılır. Bunu baskı ve baskı sonrası hizmetlerimiz takip eder.

GRAFİK  TASARIM  Son teknoloji bilgisayarlarımız, sürekli güncellenen tasarım programlarımız ve  yaratıcı ekibimizle müşterilerimizin bize teslim ettiği işleri alırız. Talepleri doğrultusunda, oluşturulan tasarımların veya mevcut tasarımların, renk ayarları ve düzenlemeleri yapılır. Ozalit veya prova baskıyla “basılabilir” onayı verilen işler MONTAJ ve KALIP – CTP sürecinden geçerek baskıya aktarılır.

Baskı

Makine parkımız 8 renk, 4 renk ve 2 renk; Goss, Heidelberg ve Roland marka makinelerden oluşmaktadır.  Baskı öncesi işlemlerden geçen ve onaylanan işler baskıya alınır.

Renk ayarları ve kalitesi onaya uygun olacak şekilde, gerekli düzenlemeler yapılarak baskıya devam edilir.

Kartvizitten gazeteye kadar her ölçüde ve çeşitte kağıda saatte 25.000 tabaka baskı yapılabilmektedir.

Baskı sonrası

Gelen talebe göre makinelerimizde selefon, lak ve benzeri laminasyon işlemleri gerçekleştirilir. İç sayfaların baskısından sonra kırım makinelerinde katlama ve KIRIM yapılır.

Otomatik cilt hattında formalar harmanlandıktan sonra İPLİK DİKİŞ, TEL DİKİŞ ya da AMERİKAN CİLT sistemlerinden biriyle işlenir. KAPAK TAKMA ünitesinde tutkallı cilt (karton kapak) veya spiral ciltleme ile sonlandırılır.

Kalite kontrolü yapılan ürünler tarafımıza bildirilen adet ve şekillerde PAKETLEME, AMBALAJ birimine aktarılır.

Şirket araçlarıyla müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen yere, zamanında SEVKİYAT yapılarak teslimat gerçekleştirilir.

Kalite kontrol

ISO 9001:2008 Kalite Belgesi sahibi firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Bunun için müşteri taleplerini hatasız, eksiksiz ve zamanında yerine getirmek, sevkiyat sonrasında ise geri bildirim, anket ve benzeri şekillerde müşteri memnuniyetini ölçmek öncelikli prensibimizdir.

1981’den beri hizmet veren matbaamız, müşteri ilişkilerinde her zaman önem verdiği güveni, istikrarı ve bağlılığı koruyacaktır.

Back to Top